STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / GRUDNIOWE SPOTKANIE W DNIU ŚW. MIKOŁAJA

Grudniowe spotkanie w dniu św. MIkołaja

Grudniowe spotkanie w dniu św. MIkołaja

Drodzy ojcowie,
W grudniu spotykamy się po to, żeby zastanowic sie nad zagadnieniem równowagi w życiu (work-life balance). Czyli jak godzić w skończonym czasie obowiązki wynikające z różnych ról w których jesteśmy (małżeństwo, ojcostwo, praca, hobby). Temat jest ważny więc warto o nim porozmawiać, choćby po to, żeby rozwiać pewne mity, które są obecne w kulturze popularnej na ten temat.
Spotkanie poprowadzi Jacek Sypniewski – tato Tomka oraz profesjonalny trener umiejętności miękkich. Aby efektywnie wykorzystać czas jaki mamy na spotkanie Jacek poprosił żebyśmy przed spotkaniem w wolnej 🙂 chwili (10 min) obejrzeli prezentację TED na ten temat:
https://www.ted.com/talks/nigel_marsh_how_to_make_work_life_balance_work
Jest po angielsku, ale mozna uruchomić sobie polskie napisy
Zwróćcie szczególną uwagę na 4 elementy work-life balance:
1. potrzebujemy uczciwej debaty i przyznania się do tego, że niektóre rodzaje pracy sa w sposób fundamentalny nie do pogodzenia z byciem w pełni zaangażowanym w życie rodziny
2. nikt nie załatwi za mnie wyzwania jakim jest moja równowaga work-life
3. wprowadzanie work-life balance powinno być wprowadzane w sposób 'zbalansowany” (jak rozsądnie wprowadzać zmiany)
4. „Małe” rzeczy wprowadzają wielkie zmiany w jakość życia

Spotkanie odbedzie się we czwartek, 6 grudnia 2018 o godzinie 18.15 w Centrum Obywatelskim na ul. Reymana (Stadion Wisły, wejście LE – od strony Parku Jordana, 1 piętro w lewo i przez szklane drzwi).

Zapraszamy!
TatoOK