STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KLUB TATO OK NA VIII MIĘDZYNARODOWYM FORUM TATO.NET

Klub TATO OK na VIII Międzynarodowym Forum Tato.Net

Klub TATO OK na VIII Międzynarodowym Forum Tato.Net

1 października ojcowie z naszego klubu uczestniczyli w VIII Międzynarodowym Forum Tato.Net. Tegoroczne hasło spotkania – „Odwaga i Rozwaga” – wskazywało na dwie cechy, które powinny towarzyszyć świadomemu swej misji tacie. Wybraliśmy się na forum między innymi po to, by poszerzyć naszą perspektywę rozumienia tych słów w kontekście bycia ojcem i towarzyszącym tej roli zadaniom.
Spotkanie organizowane co roku przez inicjatywę Tato.Net dostarcza inspiracji i materiałów do pracy w ojcowskich klubach. W tym roku mieliśmy w tym także swój szczególny udział – nasi przedstawiciele Tomek i Adam zostali zaproszeni do przeprowadzenia warsztatu tematycznego i podzielenia się doświadczeniami związanymi z organizowaniem oraz prowadzeniem lokalnego klubu taty.

Forum Tato.net to jedyna okazja w roku, żeby spotkać się w gronie ojców z całej Polski (i nie tylko) . To przede wszystkim spotkanie, wymiana doświadczeń, prelekcje i warsztaty, ale również poczucie obecności wśród mężczyzn którym zależy na rozwoju swojego ojcostwa. Bez wątpienia trudno znaleźć drugie takie miejsce, w którym byłoby naraz tylu ojców wzajemnie inspirujących się do aktywności na najważniejszym polu naszej ojcowskiej misji.

My też zaczerpnęliśmy z tego źródła i mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mieć paliwo do pracy nad naszym rozwojem przez kolejne miesiące.
Zapraszamy więc wszystkich ojców, zarówno obecnych jak i przyszłych, do uczestniczenia w  naszych comiesięcznych spotkaniach, korzystania ze wspólnej wymiany doświadczeń i rozwijania swojego ojcowskiego powołania.