STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / UCZESTNICZYLIŚMY W FORUM TATO.NET

Uczestniczyliśmy w Forum TATO.NET

Uczestniczyliśmy w Forum TATO.NET

17-go listopada Ojcowie wzięli udział w 10-tej już edycji Międzynarodowego Forum tato.net pt.”Miłość i Szacunek”. Te dwie uzupełniające się wartości, które mężczyźni będą odkrywać na nowo. To także wartości, które wzmacniają się wzajemnie, jak mówi założyciel Tato.net dr Dariusz Cupiał.

Forum Tato.net to jedyna okazja w roku, żeby spotkać się w gronie ojców z całej Polski (i nie tylko) . To przede wszystkim spotkanie, wymiana doświadczeń, prelekcje i warsztaty, ale również poczucie obecności wśród mężczyzn którym zależy na rozwoju swojego ojcostwa. Bez wątpienia trudno znaleźć drugie takie miejsce, w którym byłoby naraz tylu ojców wzajemnie inspirujących się do aktywności na  najważniejszym polu naszej ojcowskiej misji.

W tym roku wybraliśmy się na forum w mocniejszej i liczniejszej grupie, wraz z setkami innych mężczyzn do Warszawy, aby poszerzyć swoje horyzonty, oraz doświadczyć mocy Szacunku innych ojców. My też zaczerpnęliśmy z tego źródła i mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mieć paliwo do pracy nad naszym rozwojem przez kolejne miesiące.

Zapraszamy więc wszystkich ojców, zarówno obecnych jak i przyszłych, do uczestniczenia w  naszych comiesięcznych spotkaniach, korzystania ze wspólnej wymiany doświadczeń i rozwijania swojego ojcowskiego powołania.