STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE 4-GO LISTOPADA „JAK ZOSTAĆ JEJ BOHATEREM”

Zaproszenie na spotkanie 4-go listopada „Jak zostać jej bohaterem”

Zaproszenie na spotkanie 4-go listopada „Jak zostać jej bohaterem”

„Dla miłości zdobywamy szczyty, przepływamy morza, przemierzamy piaski pustyni i znosimy niewypowiedziane trudności. Bez niej szczyty są nie do zdobycia, morza nie do przepłynięcia, piaski pustyni nie do przebycia, a nasze życie naznaczone jest trudnościami.”

Gary Chapman

Jeśli jesteś mężem i pragniesz poprawić relacje z Twoją partnerką – zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Bądź mężem, o którym marzy Twoja żona. Będziemy omawiać cele, za którymi Twoja żona ponownie się w Tobie rozkocha, zasadę jednego serca, oraz różne języki miłości.

Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 wymagana wcześniejsza rejestracja. Trzeba również zabrać maseczki.
Chęć przybycia na spotkanie należy zgłosić na adres yesfan@o2.pl najpóźniej do 3.10 (środa) do 22:00. Ponieważ na spotkaniu obowiązuje maksymalny limit obecności 9 osób niezaszczepionych, proszę o podanie w mailu informacji o byciu nieszczepionym. Brak takiej informacji oznacza że jesteś zaszczepiony na Covid-19 (oraz świnkę, ospę, odrę i nysę łużycką ;).

Spotykamy się w Centrum Obywatelskim na ul. Reymana (Stadion Wisły, wejście LE od strony Parku Jordana, 1 piętro w lewo i przez szklane drzwi) o godzinie 18:00. Spotkanie zaczniemy o 18:15.

Zapraszamy
OSTATNIO DODANE: